Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-05, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 11:7 UKS SP Nr 1 Leżajsk

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Krzysztof Klocek 1 3:2 (11:3, 6:11, 6:11, 11:4, 11;6)
Jakub Dąbrowski - Wiesław Urbanik 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:9)
Miłosz Misiuda - Grzegorz Burek 1 3:0 (11:5, 11:8, 12:10)
Marcel Mroczka - Paweł Kida 1 2:3 (10:12, 13:15, 11:8, 11:9, 6:11)
M. Majcher / M. Rzeźnikiewicz - P. Kida / W. Urbanik 1 3:1 (11:8, 12:10, 7:11, 11:7)
M. Misiuda / J. Dąbrowski - K. Klocek / G. Burek 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:5)
Michał Majcher - Wiesław Urbanik 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Jakub Dąbrowski - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
Marcel Mroczka - Grzegorz Burek 1 3:1 (1:11, 11:9, 11:9, 28:26)
Miłosz Misiuda - Paweł Kida 1 0:3 (12:14, 8:11, 7:11)
Michał Majcher - Grzegorz Burek 1 3:1 (11:5, 11:8, 1:11, 11:5)
Miłosz Misiuda - Krzysztof Klocek 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:6, 10:12, 10:12)
Jakub Dąbrowski - Paweł Kida 1 0:3 (9:11, 15:17, 17:19)
Karol Lis - Wiesław Urbanik 1 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11)
Michał Majcher - Paweł Kida 1 2:3 (5:11, 11:6, 10:12, 11:5, 3:11)
Karol Lis - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:9)
Jakub Dąbrowski - Grzegorz Burek 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:6)
Miłosz Misiuda - Wiesław Urbanik 1 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)