Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-05, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 9:9 UKS Kępa I Dębica

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Baran - Mateusz Dąbrowski 1 3:1 (11:6, 12:10, 4:11, 11:8)
Dominik Stańko - Krystian Krawczyk 1 1:3 (11:8, 6:11, 8:11, 13:15)
Łukasz Madej - Michał Wójcik 1 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
Michał Klocek - Marcin Kleszcz 1 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
M. Doktor / K. Kołodziej - M. Kleszcz / M. Dąbrowski 1 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 1:11)
K. Klocek / Ł. Madej - M. Wójcik / K. Krawczyk 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:8)
Jerzy Baran - Krystian Krawczyk 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
Dominik Stańko - Mateusz Dąbrowski 1 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
Michał Klocek - Michał Wójcik 1 3:1 (11:13, 11:9, 11:7, 11:7)
Łukasz Madej - Marcin Kleszcz 1 1:3 (11:13, 11:9, 11:13, 7:11)
Jerzy Baran - Michał Wójcik 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
Łukasz Madej - Mateusz Dąbrowski 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 8:11)
Krystian Kołodziej - Marcin Kleszcz 1 1:3 (3:11, 11:13, 14:12, 9:11)
Michał Klocek - Krystian Krawczyk 1 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:5)
Jerzy Baran - Marcin Kleszcz 1 3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:8, 11:4)
Michał Klocek - Mateusz Dąbrowski 1 2:3 (11:9, 11:13, 11:9, 4:11, 7:11)
Krystian Kołodziej - Michał Wójcik 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:5, 11:9)
Łukasz Madej - Krystian Krawczyk 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)