Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-12, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Kańczuga 11:7 KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Frączek - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (8:11; 11:4; 11:8; 11:6)
Grzegorz Frączek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:7; 11:4; 11:7)
Daniel Ślęk - Dominik Guzek 1 0:3 (7:11; 3:11; 5:11)
Grzegorz Cukierda - Mateusz Pięciak 1 3:1 (8:11; 13:11; 13:11; 11:4)
M. Frączek / G. Cukierda - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 3:1 (4:11; 11:6; 12:10; 14:12)
G. Frączek / D. Ślęk - S. Bać / D. Guzek 1 3:1 (11:8; 6:11; 11:8; 11:9)
Marek Frączek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:3; 11:2; 11:7)
Grzegorz Frączek - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11:7; 8:11; 9:11; 12:10; 7:11)
Grzegorz Cukierda - Dominik Guzek 1 3:1 (7:11; 11:7; 11:8; 11:7)
Daniel Ślęk - Mateusz Pięciak 1 0:3 (9:11; 5:11; 9:11)
Marek Frączek - Dominik Guzek 1 3:0 (11:9; 9:11; 11:4; 11:2)
Daniel Ślęk - Mateusz Chwaszcz 1 0:3 (5:11; 8:11; 6:11)
Grzegorz Frączek - Mateusz Pięciak 1 0:3 (9:11; 8:11; 9:11)
Grzegorz Cukierda - Stanisław Bać 1 3:1 (8:11; 11:4; 11:8; 11:6)
Marek Frączek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:7; 8:11; 9:11; 9:11)
Grzegorz Cukierda - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:9; 9:11; 11:8; 11:8)
Grzegorz Frączek - Dominik Guzek 1 1:3 (11:9; 9:11; 5:11; 10:12)
Daniel Ślęk - Stanisław Bać 1 3:2 (9:11; 10:12; 11:8; 11:9; 11:9)