Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-01-29, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
LKS Brzostowianka III Brzostek 18:0 LKS Darowice-Koniuszki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Andreasik - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
Adrian Wilisowski - Paweł Wohner 1 3:1 (10:12,11:5,11:9,11:8)
Adam Michoń - Paweł Głuszyk 1 3:0 (11:7,11:8,11:5)
Józef Piątek - Wojciech Jakubów 1 3:0 (13:11,12:10,11:5)
M. Andreasik / J. Piątek - P. Wohner / W. Jakubów 1 3:2 (11:7,9:11,9:11,11:7,11:5)
A. Michoń / A. Wilisowski - Ł. Kielar / P. Głuszyk 1 3:1 (13:15,11:7,11:9,11:8)
Michał Andreasik - Paweł Wohner 1 3:2 (11:5,6:11,7:11,11:8,11:7)
Adrian Wilisowski - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:9,11:9,11:7)
Józef Piątek - Paweł Głuszyk 1 3:0 (11:6,11:8,11:5)
Adam Michoń - Wojciech Jakubów 1 3:0 (11:5,11:8,11:7)
Michał Andreasik - Paweł Głuszyk 1 3:0 (11:4,12:10,11:5)
Adam Michoń - Łukasz Kielar 1 3:1 (11:13,11:8,11:7,11:9)
Adrian Wilisowski - Wojciech Jakubów 1 3:0 (11:8,11:9,11:5)
Józef Piątek - Paweł Wohner 1 3:1 (11:7,9:11,11:7,11:9)
Michał Andreasik - Wojciech Jakubów 1 3:0 (11:6,11:6,11:9)
Józef Piątek - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:8,11:7,11:9)
Adrian Wilisowski - Paweł Głuszyk 1 3:0 (11:5,11:9,11:8)
Adam Michoń - Paweł Wohner 1 3:2 (11:9,9:11,8:11,12:10,11:9)