Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-18, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 15:3 LKS Darowice-Koniuszki

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Baran - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
Dominik Stańko - Paweł Głuszyk 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:7, 11:5)
Michał Klocek - Robert Kielar 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:9)
Łukasz Madej - Wojciech Jakubów 1 0:3 (7:11, 7:11, 10:12)
K. Klocek / Ł. Madej - R. Kielar / W. Jakubów 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
D. Stańko / M. Klocek - Ł. Kielar / P. Głuszyk 1 3:0 (12:10, 11:4, 12:10)
Jerzy Baran - Paweł Głuszyk 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Dominik Stańko - Łukasz Kielar 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:3, 11:7)
Łukasz Madej - Robert Kielar 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:4)
Michał Klocek - Wojciech Jakubów 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:9, 11:1, 11:6)
Grzegorz Rurak - Robert Kielar 1 3:1 (11:3, 11:8, 10:12, 11:9)
Michał Klocek - Łukasz Kielar 1 3:1 (14:12, 7:11, 11:6, 11:6)
Dominik Stańko - Wojciech Jakubów 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
Łukasz Madej - Paweł Głuszyk 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
Grzegorz Rurak - Wojciech Jakubów 1 1:3 (11:4, 5:11, 7:11, 9:11)
Łukasz Madej - Łukasz Kielar 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
Dominik Stańko - Robert Kielar 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
Michał Klocek - Paweł Głuszyk 1 3:1 (11:9, 13:11, 8:11, 11:8)