Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-04, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 9:9 KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (5:11, 11:4, 7:11, 11:4, 11:9)
Marcel Mroczka - Dominik Guzek 1 3:1 (11:3, 11:5, 7:11, 11:9)
Jakub Dąbrowski - Mateusz Pięciak 1 1:3 (4:11, 6:11, 11:6, 7:11)
Michał Majcher - Dominik Guzek 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
M. Majcher / M. Mroczka - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 19:17)
J. Dąbrowski / M. Rzeźnikiewicz - S. Bać / D. Guzek 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
Marcel Mroczka - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9)
Jakub Dąbrowski - Stanisław Bać 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:9)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Mateusz Chwaszcz 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
Michał Majcher - Stanisław Bać 1 3:1 (11:7, 11:2, 9:11, 11;6)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Mateusz Pięciak 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
Marcel Mroczka - Mateusz Pięciak 1 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
Michał Majcher - Mateusz Pięciak 1 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 5:11)
Jakub Dąbrowski - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (4:11, 11:6, 11:7, 6:11, 7:11)
Marcel Mroczka - Stanisław Bać 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Dominik Guzek 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
Jakub Dąbrowski - Dominik Guzek 1 3:2 (14:16, 11:8, 11:13, 11:8, 11:9)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Stanisław Bać 1 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)