Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-27, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 14:4 LKS Brzostowianka III Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Dominik Stańko - Józef Piątek 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7)
Marcin Doktor - Adam Michoń 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:8)
Michał Klocek - Michał Andreasik 1 3:0 (11:9, 13:11, 12:10)
Łukasz Madej - Adrian Wilisowski 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
M. Klocek / D. Stańko - J. Piątek / A. Michoń 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:9)
Ł. Madej / K. Klocek - A. Wilisowski / M. Andreasik 1 3:1 (11:8, 3:11, 11:6, 11:7)
Dominik Stańko - Adam Michoń 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:4)
Marcin Doktor - Józef Piątek 1 1:3 (16:18, 5:11, 11:8, 10:12)
Łukasz Madej - Michał Andreasik 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:2)
Michał Klocek - Adrian Wilisowski 1 1:3 (13:11, 9:11, 4:11, 7:11)
Dominik Stańko - Michał Andreasik 1 3:2 (3:11, 9:11, 11:3, 11:7, 11:5)
Michał Klocek - Józef Piątek 1 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:8, 11:8)
Marcin Doktor - Adrian Wilisowski 1 2:3 (11:4, 3:11, 11:9, 5:11, 7:11)
Grzegorz Rurak - Adam Michoń 1 3:0 (11:9, 11:9, 16:14)
Dominik Stańko - Adrian Wilisowski 1 3:0 (15:13, 11:9, 11:1)
Grzegorz Rurak - Józef Piątek 1 0:3 (2:11, 8:11, 4:11)
Marcin Doktor - Michał Andreasik 1 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 6:11, 11:4)
Michał Klocek - Adam Michoń 1 3:2 (11:7, 5:11, 8:11, 11:7, 11:6)