Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-13, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 9:9 LKS Kańczuga

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Jamrozik - Marek Frączek 1 0:3 (9:11, 3:11, 12:14)
Marek Padewski - Daniel Ślęk 1 2:3 (14:16, 13:11, 11:9, 7:11, 8:11)
Grzegorz Galej - Grzegorz Frączek 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
Jacek Szajnik - Grzegorz Cukierda 1 3:1 (7:11, 12:10, 12:10, 12:10)
G. Galej / M. Padewski - G. Frączek / G. Cukierda 1 2:3 (11:8, 11:9, 11:13, 8:11, 8:11)
J. Jamrozik / J. Szajnik - D. Ślęk / M. Frączek 1 2:3 (11:8, 4:11, 11:6, 9:11, 8:11)
Jakub Jamrozik - Daniel Ślęk 1 3:1 (9:11, 11:8, 13:11, 11:6)
Marek Padewski - Marek Frączek 1 1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11)
Jacek Szajnik - Grzegorz Frączek 1 2:3 (4:11, 11:7, 6:11, 11:8, 10:12)
Grzegorz Galej - Grzegorz Cukierda 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
Jakub Jamrozik - Grzegorz Frączek 1 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:7)
Grzegorz Galej - Marek Frączek 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
Marek Padewski - Grzegorz Cukierda 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
Jacek Szajnik - Daniel Ślęk 1 3:2 (12:10, 10:12, 7:11, 11:5, 11:8)
Jakub Jamrozik - Grzegorz Cukierda 1 1:3 (14:12, 6:11, 6:11, 5:11)
Jacek Szajnik - Marek Frączek 1 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 11:13)
Marek Padewski - Grzegorz Frączek 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
Grzegorz Galej - Daniel Ślęk 1 3:2 (11:4, 1:11, 11:9, 12:14, 11:6)