Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 4:14 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stadnicki - Krystian Kołodziej 1 3:1 (9:11; 11:3; 11:8; 11:9)
Mateusz Lis - Michał Klocek 1 0:3 (7:11; 6:11; 7:11)
Jan Wąsik - Dominik Stańko 1 3:0 (11:4; 11:9; 11:4)
Walenty Plis - Łukasz Madej 1 2:3 (9:11; 13:11; 9:11; 11:8; 5:11)
J. Stadnicki / W. Plis - K. Kołodziej / M. Doktor 1 2:3 (12:10; 11:8; 9:11; 11:13; 8:11)
M. Lis / J. Wąsik - M. Klocek / D. Stańko 1 0:3 (7:11; 5:11; 6:11)
Jacek Stadnicki - Michał Klocek 1 2:3 (10:12; 8:11; 11:5; 11:7; 8:11)
Mateusz Lis - Krystian Kołodziej 1 0:3 (7:11; 7:11; 2:11)
Walenty Plis - Dominik Stańko 1 0:3 (9:11; 3:11; 14:16)
Jan Wąsik - Łukasz Madej 1 0:3 (7:11; 7:11; 7:11)
Jacek Stadnicki - Dominik Stańko 1 1:3 (7:11; 12:10; 7:11; 8:11)
Jan Wąsik - Krystian Kołodziej 1 1:3 (8:11; 11:6; 8:11; 8:11)
Rafał Zuba - Łukasz Madej 1 1:3 (11:9; 8:11; 11:13; 8:11)
Walenty Plis - Michał Klocek 1 0:3 (5:11; 13:15; 4:11)
Jacek Stadnicki - Łukasz Madej 1 3:0 (11:8; 11:9; 12:10)
Walenty Plis - Marcin Doktor 1 3:0 (11:5; 11:7; 11:9)
Rafał Zuba - Dominik Stańko 1 0:3 (8:11; 11:13; 6:11)
Jan Wąsik - Michał Klocek 1 0:3 (4:11; 6:11; 8:11)