Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 13:5 UKS Niedźwiada Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Pięciak - Dawid Zawiślak 1 3:1 (10-12 11-7 11-9 11-9 )
Stanisław Bać - Krzysztof Ździebko 1 3:1 (11-13 11-8 11-7 12-10 )
Dominik Guzek - Sebastian Szajstek 1 3:0 (11-6 11-8 11-4)
Mateusz Chwaszcz - Marek Kochmański 1 1:3 (9-11 11-6 9-11 7-11 )
M. Chwaszcz / M. Pięciak - S. Szajstek / K. Ździebko 1 3:0 (16-14 24-22 13-11)
S. Bać / D. Guzek - D. Zawiślak / M. Kochmański 1 2:3 (12-10 10-12 9-11 12-10 9-11 )
Mateusz Pięciak - Krzysztof Ździebko 1 3:0 (11-8 11-9 12-10 )
Stanisław Bać - Dawid Zawiślak 1 0:3 (8-11 7-11 7-11 )
Mateusz Chwaszcz - Sebastian Szajstek 1 3:1 (14-12 11-7 9-11 11-6 )
Dominik Guzek - Marek Kochmański 1 3:1 (11-13 11-9 11-9 11-8 )
Mateusz Pięciak - Sebastian Szajstek 1 3:2 (6-11 11-8 7-11 11-3 11-5 )
Dominik Guzek - Dawid Zawiślak 1 3:0 (11-8 11-0 11-6 )
Stanisław Bać - Marek Kochmański 1 1:3 (5-11 11-6 10-12 9-11)
Mateusz Pięciak - Marek Kochmański 1 3:1 (11-7 5-11 11-7 12-10 )
Mateusz Chwaszcz - Krzysztof Ździebko 1 3:0 (11-5 11-6 11-5)
Mateusz Chwaszcz - Dawid Zawiślak 1 3:1 (10-12 11-7 11-6 11-4)
Stanisław Bać - Sebastian Szajstek 1 2:3 (9-11 8-11 11-8 11-8 9-11 )
Dominik Guzek - Krzysztof Ździebko 1 3:0 (11-5 11-9 11-9 )