Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-02, godz. 11:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 13:5 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Klocek - Marek Padewski 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
Krystian Kołodziej - Jacek Szajnik 1 3:2 (11:6, 3:11, 7:11, 11:9, 11:9)
Dominik Stańko - Grzegorz Galej 1 0:3 (6:11, 5:11, 12:14)
Łukasz Madej - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:7)
M. Klocek / D. Stańko - G. Galej / J. Jamrozik 1 0:3 (9:11, 4:11, 6:11)
M. Doktor / K. Kołodziej - M. Padewski / J. Szajnik 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 11:7)
Michał Klocek - Jacek Szajnik 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
Krystian Kołodziej - Marek Padewski 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:8)
Łukasz Madej - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:8)
Dominik Stańko - Jakub Jamrozik 1 3:2 (12:10, 11:9, 9:11, 14:16, 11:3)
Michał Klocek - Grzegorz Galej 1 3:2 (11:5, 8:11, 8:11, 11:8, 11:9)
Dominik Stańko - Anna Podstawska 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:3)
Krystian Kołodziej - Jakub Jamrozik 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:4, 11:8)
Łukasz Madej - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:8)
Michał Klocek - Jakub Jamrozik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
Marcin Doktor - Anna Podstawska 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:8)
Grzegorz Rurak - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
Dominik Stańko - Jacek Szajnik 1 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)