Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka Łętownia 16 28 192:96
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 27 201:87
3. UKS Kępa I Dębica 16 23 175:113
4. LKS Kańczuga 16 18 155:133
5. LKS Brzostowianka III Brzostek 16 16 141:147
6. KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów 16 16 139:149

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 16 16 148:140
2. KU AZS Politechnika VI Rzeszów 16 15 130:158
3. UKS Niedźwiada Dolna 16 13 128:160
4. UKS SP Nr 1 Leżajsk 16 12 131:157
5. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16 8 116:172
6. LKS Darowice-Koniuszki 16 0 72:216

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-11-03, godz. 18:00
Mecz nr: 1 (1. kolejka)
LKS Darowice-Koniuszki 8:10 KU AZS Sanex Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Łukasz Kielar - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (9-11, 12-10, 11-5, 6-11, 6-11)
Jarosław Malarczyk - Stanisław Bać 1 3:1 (11-6, 11-7, 3-11, 11-8)
Paweł Wohner - Dominik Guzek 1 3:2 (11-8, 5-11, 11-13, 11-8, 11-7)
Wojciech Jakubów - Mateusz Pięciak 1 0:3 (4-11, 5-11, 5-11)
J. Malarczyk / Ł. Kielar - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 1:3 (4-11, 14-12, 8-11, 8-11)
W. Jakubów / P. Wohner - S. Bać / D. Guzek 1 3:2 (11-4, 11-6, 6-11, 9-11, 11-7)
Łukasz Kielar - Stanisław Bać 1 3:1 (13-11, 11-5, 11-13, 11-4)
Jarosław Malarczyk - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (11-8, 3-11, 11-9, 7-11, 2-11)
Wojciech Jakubów - Dominik Guzek 1 3:0 (11-3, 11-9, 11-9)
Paweł Wohner - Mateusz Pięciak 1 1:3 (7-11, 6-11, 11-7, 2-11)
Łukasz Kielar - Dominik Guzek 1 0:3 (7-11, 6-11, 9-11)
Paweł Wohner - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (9-11, 11-8, 6-11, 11-7, 11-5)
Robert Kielar - Mateusz Pięciak 1 1:3 (3-11, 4-11, 11-8, 4-11)
Wojciech Jakubów - Stanisław Bać 1 3:1 (11-9, 11-9, 9-11, 11-9)
Łukasz Kielar - Mateusz Pięciak 1 0:3 (3-11, 4-11, 7-11)
Wojciech Jakubów - Mateusz Chwaszcz 1 0:3 (4-11, 8-11, 5-11)
Robert Kielar - Dominik Guzek 1 0:3 (8-11, 8-11, 7-11)
Paweł Wohner - Stanisław Bać 1 3:0 (11-7, 11-4, 11-9)