Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. PKS Kolping III Jarosław 16 17 111:108
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 14 119:114
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-04-23, godz. 11:00
Mecz nr: 16 (16. kolejka)
PKS Kolping III Jarosław 10:8 KSTS MOSiR Karpaty II Krosno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Karol Angrys - Wojciech Czyż 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:4)
Kamil Pierzycki - Daniel Kmieć 1 3:0 (11:9,11:4, 11:5)
Antoni Rejterowski - Marek Manerowski 1 1:3 (12:14, 11:7, 5:11, 6:11)
Dawid Jadam - Robert Wróbel 1 0:3 (3:11, 5:11, 4:11)
K. Angrys / K. Pierzycki - W. Czyż / R. Wróbel 1 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 2:11, 9:11)
A. Rejterowski / D. Jadam - D. Kmieć / M. Manerowski 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
Karol Angrys - Daniel Kmieć 1 3:0 (12:10, 11:1, 11:4)
Kamil Pierzycki - Wojciech Czyż 1 1:3 (6:11, 11:8, 9:11,8:11)
Dawid Jadam - Marek Manerowski 1 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:3, 11:3)
Antoni Rejterowski - Robert Wróbel 1 1:3 (10:12, 11:13, 11:9, 5:11)
Karol Angrys - Marek Manerowski 1 2:3 (11:4, 13:11, 8:11, 9:11,6:11)
Antoni Rejterowski - Wojciech Czyż 1 0:3 (5:11, 3:11, 4:11)
Kamil Pierzycki - Robert Wróbel 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
Dawid Jadam - Daniel Kmieć 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:1)
Karol Angrys - Robert Wróbel 1 3:0 (11:8,13:11,11:4)
Dawid Jadam - Wojciech Czyż 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
Kamil Pierzycki - Marek Manerowski 1 3:1 (13:11, 11:5, 12:14, 11:4)
Antoni Rejterowski - Daniel Kmieć 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)