Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-15, godz. 19:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
UKS Olimp I Łęki Dukielskie 9:9 KTS GOSiR I Krościenko Wyżne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stasz - Grzegorz Tomoń 1 3:2 (13:15/11:7/10:12/11:8/11:9)
Sławomir Pietruszka - Norbert Wojtuń 1 1:3 (7:11/15:13/3:12/12:14)
Karol Śliwiński - Piotr Kolodczejczyk 1 3:2 (11:7/11:4/10:12/7:11/12:10)
Grzegorz Poliniewicz - Andrzej Sobota 1 3:0 (11:4/11:9/11:6)
J. Stasz / S. Pietruszka - N. Wojtuń / G. Tomoń 1 1:3 (11:7/7:11/8:11/6:12)
K. Śliwiński / G. Poliniewicz - A. Sobota / P. Kolodczejczyk 1 3:1 (11:6/11:7/8:11/13:11)
Jacek Stasz - Norbert Wojtuń 1 0:3 (9:11/7:11/8:11)
Sławomir Pietruszka - Grzegorz Tomoń 1 0:3 (9:11/8:11/911)
Grzegorz Poliniewicz - Piotr Kolodczejczyk 1 3:1 (11:8/8:11/13:11/11:8)
Karol Śliwiński - Andrzej Sobota 1 2:3 (11:8/11:9/7:11/8:11/8:11)
Jacek Stasz - Piotr Kolodczejczyk 1 1:3 (11:9/7:11/9:11/3:11)
Karol Śliwiński - Grzegorz Tomoń 1 0:3 (7:11/8:11/14:16)
Sławomir Pietruszka - Andrzej Sobota 1 3:2 (5:11/11:7/11:8/12:14/11:8)
Grzegorz Poliniewicz - Norbert Wojtuń 1 3:0 (11:9/11:5/11:7)
Jacek Stasz - Andrzej Sobota 1 1:3 (3:11/11:13/11:6/9:11)
Grzegorz Poliniewicz - Grzegorz Tomoń 1 3:2 (9:11/11:9/11:9/9:11/11:7)
Sławomir Pietruszka - Piotr Kolodczejczyk 1 3:2 (11:9/8:11/7:11/11:8/12:10)
Karol Śliwiński - Norbert Wojtuń 1 2:3 (11:7/11:8/9:11/12:14/8:11)