Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-03-12, godz. 11:00
Mecz nr: 14 (14. kolejka)
LUKS Strażak I Niżna Łąka 7:10 LKS Brzostowianka I Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Piotr Zając - Grzegorz Papiernik 1 3:1 (11;9.13;11.3;11.11;6)
Paweł Furmankiewicz - Józef Prokuski 1 1:3 (11;8.8;11.7;11.6;11)
Sebastian Furmankiewicz - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (10;12.11;7.7;11.7;11)
Bogdan Maciejewski - Damian Mikrut 1 3:0 (11;7.11;9.14;12)
P. Furmankiewicz / P. Zając - G. Papiernik / D. Mikrut 1 2:3 (11;13.9;11.11;9.15;13.8;11)
S. Furmankiewicz / B. Maciejewski - J. Prokuski / K. Andreasik 1 3:0 (11;5.11;8.11;4)
Piotr Zając - Józef Prokuski 1 3:2 (13;11.15;17.11;6.3;11.17;15)
Paweł Furmankiewicz - Grzegorz Papiernik 1 1:3 (11;5.6;11.7;11.8;11)
Bogdan Maciejewski - Kazimierz Andreasik 1 3:2 (10;12.11;8.11;8.5;11.13;11)
Sebastian Furmankiewicz - Damian Mikrut 1 0:3 (4;11.8;11.4;11)
Piotr Zając - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (11;5.6;11.7;11.8;11)
Sebastian Furmankiewicz - Grzegorz Papiernik 1 2:3 (5;11.11;5.7;11.11;6.5;11)
Paweł Furmankiewicz - Damian Mikrut 1 1:3 (11;8..8;11.8;11.9;11)
Piotr Zając - Damian Mikrut 1 0:3 (5;11.9;11.9;11)
Bogdan Maciejewski - Józef Prokuski 1 3:0 (11;8.11;5.11;6)
Bogdan Maciejewski - Grzegorz Papiernik 1 3:0 (11;9.11;5.11;7)
Paweł Furmankiewicz - Kazimierz Andreasik 1 1:3 (4;11.10;12.11;7.8;11)