Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-05, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
LKS Jar I Kielnarowa 8:10 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Gracjan Nowak - Witold Urban 1 3:0 (11/8,11/8,11/9)
Wojciech Konkol - Michał Urban 1 1:3 (11/9,5/11,7/11,4/11)
Tomasz Tondera - Piotr Mroczkowski 1 0:3 (7/11,11/13,9/11)
Jarosław Drożdż - Maksymilian Jędrzejczyk 1 3:1 (13/11,9/11,11/9,11/9)
B. Ruszel / W. Konkol - M. Urban / W. Urban 1 1:3 (6/11,13/11,7/11,12/14)
G. Nowak / J. Drożdż - M. Jędrzejczyk / P. Mroczkowski 1 3:0 (11/4,11/6,11/8)
Gracjan Nowak - Michał Urban 1 0:3 (6/11,7/11,2/11)
Wojciech Konkol - Witold Urban 1 0:3 (5/11,3/11,9/11)
Jarosław Drożdż - Piotr Mroczkowski 1 3:1 (11/6,11/9,8/11,11/5)
Tomasz Tondera - Maksymilian Jędrzejczyk 1 0:3 (0/11,6/11,4/11)
Gracjan Nowak - Piotr Mroczkowski 1 3:0 (11/9,11/7,11/3)
Tomasz Tondera - Witold Urban 1 0:3 (7/11,5/11,1/11)
Wojciech Konkol - Maksymilian Jędrzejczyk 1 0:3 (7/11,6/11,9/11)
Jarosław Drożdż - Michał Urban 1 3:0 (11/5,11/3,11/6)
Gracjan Nowak - Maksymilian Jędrzejczyk 1 3:0 (11/9,14/12,11/8)
Jarosław Drożdż - Witold Urban 1 1:3 (3/11,13/11,10/12,krecz)
Wojciech Konkol - Piotr Mroczkowski 1 3:0 (11/9,11/4,11/8)
Tomasz Tondera - Michał Urban 1 0:3 (7/11,5/11,3/11)