Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-02-05, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 10:6 UKS Olimp I Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Tomoń - Sławomir Pietruszka 1 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 11:6)
Piotr Kolodczejczyk - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:9)
Norbert Wojtuń - Grzegorz Poliniewicz 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Andrzej Sobota - Jacek Stasz 1 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:6)
A. Sobota / P. Kolodczejczyk - S. Pietruszka / G. Poliniewicz 1 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:6)
G. Tomoń / N. Wojtuń - J. Stasz / B. Wiśniewski 1 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:4)
Grzegorz Tomoń - Bartłomiej Wiśniewski 1 2:3 (9:11, 7:11, 11:7, 11:7, 10:12)
Piotr Kolodczejczyk - Sławomir Pietruszka 1 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 8:11)
Andrzej Sobota - Grzegorz Poliniewicz 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9)
Norbert Wojtuń - Jacek Stasz 1 2:3 (7:11, 11:9, 9:11, 13:11, 11:13)
Grzegorz Tomoń - Grzegorz Poliniewicz 1 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:6)
Norbert Wojtuń - Sławomir Pietruszka 1 3:0 (11:8, 11:7, 12:10)
Piotr Kolodczejczyk - Jacek Stasz 1 1:3 (11:6, 6:11, 2:11, 5:11)
Andrzej Sobota - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:7)
Grzegorz Tomoń - Jacek Stasz 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
Andrzej Sobota - Sławomir Pietruszka 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9)