Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2017-01-29, godz. 11:00
Mecz nr: 10 (10. kolejka)
UKS TKKF MOSiR I Dukla 9:9 UKS Olimp I Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Gałuszka - Grzegorz Poliniewicz 1 3:0 (11:6, 14:12, 11:9)
Michał Olbrycht - Bartłomiej Wiśniewski 1 0:3 (7:11, 12:14, 11:13)
Szymon Sporek - Sławomir Pietruszka 1 2:3 (10:12, 13:11, 11:5, 7:11, 7:11)
Piotr Krukar - Jacek Stasz 1 2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 12:10, 8:11)
J. Gałuszka / M. Olbrycht - J. Stasz / G. Poliniewicz 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:5)
S. Sporek / P. Krukar - S. Pietruszka / K. Śliwiński 1 0:3 (7:11, 2:11, 8:11)
Jacek Gałuszka - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
Michał Olbrycht - Grzegorz Poliniewicz 1 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 6:11)
Piotr Krukar - Sławomir Pietruszka 1 0:3 (11:13, 3:11, 10:12)
Szymon Sporek - Jacek Stasz 1 1:3 (4:11, 11:9, 9:11, 11:13)
Jacek Gałuszka - Sławomir Pietruszka 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
Szymon Sporek - Grzegorz Poliniewicz 1 2:3 (7:11, 11:7, 11:7, 4:11, 7:11)
Michał Olbrycht - Jacek Stasz 1 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 8:11)
Piotr Krukar - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:9)
Jacek Gałuszka - Jacek Stasz 1 3:0 (13:11, 11:5, 11:6)
Piotr Krukar - Grzegorz Poliniewicz 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:7)
Michał Olbrycht - Sławomir Pietruszka 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:13, 11:6, 11:5)
Szymon Sporek - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:2 (10:12, 11:8, 10:12, 11:8, 11:4)