Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-12-06, godz. 17:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
LKS Brzostowianka I Brzostek 9:9 UKS TKKF MOSiR I Dukla

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Papiernik - Jacek Gałuszka 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
Kazimierz Andreasik - Piotr Krukar 1 3:1 (11:4, 11:9, 8:11, 11:8)
Józef Prokuski - Szymon Sporek 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:4, 11:7, 7:11)
Damian Mikrut - Michał Olbrycht 1 3:2 (11:4, 10:12, 11:3, 12:14, 11:9)
D. Mikrut / G. Papiernik - J. Gałuszka / M. Olbrycht 1 0:3 (9:11, 9:11, 4:11)
K. Andreasik / J. Prokuski - P. Krukar / S. Sporek 1 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 3:11)
Grzegorz Papiernik - Piotr Krukar 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:5)
Kazimierz Andreasik - Jacek Gałuszka 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
Damian Mikrut - Szymon Sporek 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
Józef Prokuski - Michał Olbrycht 1 0:3 (8:11, 8:11, 2:11)
Grzegorz Papiernik - Szymon Sporek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
Józef Prokuski - Jacek Gałuszka 1 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 7:11)
Kazimierz Andreasik - Michał Olbrycht 1 3:0 (15:13, 14:12, ,11:3)
Damian Mikrut - Piotr Krukar 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:5, 11:6)
Grzegorz Papiernik - Michał Olbrycht 1 3:0 (11:7, 11:5, 14:12)
Damian Mikrut - Jacek Gałuszka 1 0:3 (3:11, 9:11, 5:11)
Kazimierz Andreasik - Szymon Sporek 1 1:3 (13:11, 8:11, 8:11, 11:13)
Józef Prokuski - Piotr Krukar 1 3:2 (10:12, 9:11, 11:4, 11:9, 11:9)