Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec-Pegaz II Frysztak 16 32 160:49
2. UKS Olimp I Łęki Dukielskie 16 24 144:94
3. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 22 135:97
4. UKS TKKF MOSiR I Dukla 16 19 132:106
5. LUKS Strażak I Niżna Łąka 16 14 108:107
6. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 13 102:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 16 17 123:105
2. KSTS MOSiR Karpaty II Krosno 16 16 121:104
3. LZS I Kąkolówka 16 16 118:115
4. PKS Kolping III Jarosław 16 15 101:110
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 4 50:155
6. LKS Jar I Kielnarowa 16 0 41:160

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-10-09, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD I Kolbuszowa 3:10 UKS Olimp I Łęki Dukielskie

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Maksymilian Miłoś - Grzegorz Poliniewicz 1 3:0 (11:9; 11:9; 11:6)
Arkadiusz Biestek - Jerzy Zajdel 1 1:3 (5:11; 12:10; 4:11; 8:11)
Marek Kret - Bartłomiej Wiśniewski 1 0:3 (4:11; 4:11; 2:11)
Robert Stadnicki - Jacek Stasz 1 2:3 (5:11; 13:11; 8:11; 12:10; 2:11)
R. Stadnicki / A. Biestek - J. Zajdel / B. Wiśniewski 1 2:3 (3:11; 11:9; 11:9; 12:14; 4:11)
M. Kret / M. Miłoś - J. Stasz / G. Poliniewicz 1 0:3 (6:11; 6:11; 15:17)
Maksymilian Miłoś - Jerzy Zajdel 1 3:1 (11:9; 9:11; 11:4; 11:8)
Arkadiusz Biestek - Grzegorz Poliniewicz 1 3:1 (13:11; 11:6; 7:11; 11:8)
Robert Stadnicki - Bartłomiej Wiśniewski 1 1:3 (7:11; 3:11; 11:6; 8:11)
Marek Kret - Jacek Stasz 1 1:3 (11:5; 8:11; 7:11; 9:11)
Maksymilian Miłoś - Bartłomiej Wiśniewski 1 2:3 (11:9; 11:13; 4:11; 11:9; 6:11)
Marek Kret - Grzegorz Poliniewicz 1 0:3 (8:11; 9:11; 9:11)
Arkadiusz Biestek - Jacek Stasz 1 0:3 (6:11; 5:11; 2:11)