Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-01-31, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
UKS Iskra II Iskrzynia 10:7 PKS Iskra Blizne

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Tomasz Wawrzkowicz - Michał Kuliga 1 1:3 (11-6,9-11,8-11,8-11)
Damian Kłapkowski - Wiesław Śnieżek 1 3:1 (11-6,8-11,13-11,12-10)
Kamil Najdecki - Krzysztof Leń 1 3:2 (1-11,11-8,11-8,7-11,11-7)
Patryk Winiarski - Beata Barska 1 2:3 (4-11,11-9,3-11,11-6,7-11)
D. Kłapkowski / T. Wawrzkowicz - M. Kuliga / K. Leń 1 1:3 (11-4,7-11,8-11,8-11)
P. Winiarski / K. Najdecki - W. Śnieżek / B. Barska 1 3:0 (11-6,11-7,11-8)
Tomasz Wawrzkowicz - Wiesław Śnieżek 1 3:2 (7-11,9-11,11-9,11-7,11-6)
Damian Kłapkowski - Michał Kuliga 1 2:3 (8-11,11-8,12-10,9-11,10-12)
Patryk Winiarski - Krzysztof Leń 1 2:3 (6-11,13-11,9-11,11-7,8-11)
Kamil Najdecki - Beata Barska 1 0:3 (8-11,5-11,5-11)
Tomasz Wawrzkowicz - Krzysztof Leń 1 3:0 (12-10,11-6,11-9)
Kamil Najdecki - Michał Kuliga 1 3:1 (8-11,12-10,11-8,11-4)
Damian Kłapkowski - Beata Barska 1 3:2 (9-11,9-11,11-8,11-8,11-8)
Patryk Winiarski - Wiesław Śnieżek 1 3:0 (12-10,11-9,11-6)
Tomasz Wawrzkowicz - Beata Barska 1 3:1 (11-3,11-6,8-11,12-10)
Patryk Winiarski - Michał Kuliga 1 2:3 (7-11,11-7,5-11,11-8,4-11)
Damian Kłapkowski - Krzysztof Leń 1 3:0 (11-6,11-9,11-8)