Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Iskra II Iskrzynia 15 25 138:89
2. LKS Parnas Stara Wieś 15 25 138:64
3. PKS Iskra Blizne 15 21 126:78
4. KTS I Brzozów 15 21 136:81
5. SKT G3 Sanok 15 16 114:86
6. KTS GOSiR III Krościenko Wyżne 15 12 99:110

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Brzozów 14 11 84:120
2. LUKS Strażak III Niżna Łąka 14 10 92:125
3. UKS Tornado Wrocanka 13 7 65:115
4. LKS III Turze Pole 13 6 66:116
5. LUKS Burza III Rogi 14 4 58:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-22, godz. 11:00
Mecz nr: 5 (5. kolejka)
LUKS Strażak III Niżna Łąka 10:6 LKS III Turze Pole

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Harsze - Filip Dereń 1 3:0 (11;5,11;6,11;8)
Tomasz Zwarycz - Krzysztof Giermański 1 0:3 (3;11,6;11.9;11)
Konrad Gruszka - Łukasz Komski 1 1:3 (11;6,10;12,9;11,7;11)
Maciej Lenartowicz - Bartłomiej Sieńczak 1 3:2 (11;9,4;11,8;1111;614;12)
M. Harsze / M. Lenartowicz - K. Giermański / B. Sieńczak 1 3:0 (11;8,11;9,12;10)
K. Gruszka / T. Zwarycz - F. Dereń / Ł. Komski 1 2:3 (11;8,10;12,11;9,8;11,12;14)
Michał Harsze - Krzysztof Giermański 1 3:0 (11;7,11;6,11;8)
Tomasz Zwarycz - Filip Dereń 1 3:2 (11;5,9;11,7;11,12;10,12;10)
Maciej Lenartowicz - Łukasz Komski 1 3:2 (11;5,11;1,11;13,12;10)
Konrad Gruszka - Bartłomiej Sieńczak 1 1:3 (11;9,1;11,7;11,4;11)
Michał Harsze - Łukasz Komski 1 3:0 (11;6,12;10,11;9)
Konrad Gruszka - Filip Dereń 1 3:0 (11;6,11;7,11;8)
Tomasz Zwarycz - Bartłomiej Sieńczak 1 1:3 (3;11,8;11,12;10.7;11)
Maciej Lenartowicz - Krzysztof Giermański 1 2:3 (11;8,3;11,9;11,11;8,10;12)
Michał Harsze - Bartłomiej Sieńczak 1 3:1 (11;9,11;9,7;11,11;6)
Maciej Lenartowicz - Filip Dereń 1 3:1 (11;4,11;5,10;12,11;4)