Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Strażak I Niżna Łąka 18 34 178:54
2. UKS Iskra I Iskrzynia 18 30 172:119
3. UKS TKKF MOSiR II Dukla 18 29 163:92
4. LUKS Burza I Rogi 18 22 152:113
5. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 18 22 142:136
6. LUKS Strażak II Niżna Łąka 18 15 118:154
7. GMKS Strzelec II Frysztak 18 11 127:152

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PKS Bartek I Dębowiec 17 15 123:146
2. KS I Nagórzany 17 13 114:145
3. LUKS Burza II Rogi 17 12 111:145
4. UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna 17 11 122:148
5. KS II Nagórzany 17 9 121:150
6. LKS II Turze Pole 17 5 76:165

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-15, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
LUKS Strażak II Niżna Łąka 10:8 UKS Gwoździk Gwoźnica Dolna

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Konrad Szczepanik - Janusz Żygała 1 3:1 (11;6,11;9,6;11,13;11)
Artur Zwarycz - Paweł Wójtowicz 1 3:0 (11;7,11;4,11;8)
Sebastian Szuba - Paweł Mazur 1 1:3 (9;11,11;6,9;11,10;12)
Konrad Hyziak - Andrzej Jakobik 1 3:2 (11;5,6;11,11;3,6;11,11;5)
K. Szczepanik / A. Zwarycz - J. Żygała / P. Wójtowicz 1 3:0 (11;9,11;6,13;11)
S. Szuba / K. Hyziak - A. Jakobik / P. Mazur 1 3:1 (11;9,9;11,12;10,11;9)
Konrad Szczepanik - Paweł Wójtowicz 1 3:2 (8;11,9;11,9,17;15,11;3)
Artur Zwarycz - Janusz Żygała 1 2:3 (11;8,10;12,11;6,9;11,10;112)
Konrad Szczepanik - Paweł Mazur 1 1:3 (8;11,9;11,11;6,4;11)
Konrad Hyziak - Paweł Mazur 1 3:0 (11;7.11;9.11;8)
Sebastian Szuba - Andrzej Jakobik 1 0:3 (10;12.5;11,12;14)
Sebastian Szuba - Janusz Żygała 1 1:3 (12;10,10;12,2;11,6;11)
Artur Zwarycz - Andrzej Jakobik 1 0:3 (9;11,10;12,11;13)
Konrad Hyziak - Paweł Wójtowicz 1 3:1 (11;5,11;1,11;13,12;10)
Konrad Szczepanik - Andrzej Jakobik 1 1:3 (9;11,6;11,11;4,9;11)
Konrad Hyziak - Janusz Żygała 1 3:1 (11;8,8;11,12;10,11;5)
Artur Zwarycz - Paweł Mazur 1 2:3 (11;6,11;6,5;11.9;11,8;11)
Sebastian Szuba - Paweł Wójtowicz 1 3:0 (11;3,11;8,11;8)