Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-05-08, godz. 11:00
Mecz nr: 19 (19. kolejka)
LKS Kańczuga 11:7 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Marek Frączek - Dominik Stańko 1 3:0 (16:14; 11:9; 11:7)
Grzegorz Frączek - Michał Klocek 1 1:3 (11:7; 8:11; 7:11; 7:11)
Daniel Ślęk - Łukasz Madej 1 2:3 (11:7; 6:11; 8:11; 11:9; 8:11 )
Marcel Mroczka - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:8; 11:5; 11:6)
M. Frączek / D. Ślęk - D. Stańko / M. Klocek 1 3:1 (11:5; 9:11; 11:8; 11:8)
G. Frączek / M. Mroczka - Ł. Madej / K. Klocek 1 2:3 (5:11; 11:7; 11:5; 4:11; 8:11)
Marek Frączek - Michał Klocek 1 3:1 (11:8; 9:11; 11:7; 15:13)
Grzegorz Frączek - Dominik Stańko 1 3:0 (11:7; 13:11; 11:6)
Marcel Mroczka - Łukasz Madej 1 2:3 (11:7; 6:11; 8:11; 11:9; 8:11)
Daniel Ślęk - Krzysztof Klocek 1 1:3 (11:7; 8:11; 7:11; 7:11)
Marek Frączek - Łukasz Madej 1 2:3 (11:7; 8:11; 4:11; 11:3; 10:12)
Daniel Ślęk - Dominik Stańko 1 2:3 (11:6; 8:11; 4:11; 11:9; 8:11)
Grzegorz Frączek - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:7; 11:5; 11:6)
Marcel Mroczka - Michał Klocek 1 3:0 (12:10; 11:7; 11:8)
Marek Frączek - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:6; 11:2; 11:4)
Marcel Mroczka - Dominik Stańko 1 3:1 (11:8; 9:11; 11:7; 11:8)
Grzegorz Frączek - Łukasz Madej 1 3:0 (11:7; 11:6; 11:8)
Daniel Ślęk - Michał Klocek 1 3:0 (11:7; 11:4; 11:6)