Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-05-01, godz. 11:00
Mecz nr: 18 (18. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 15:3 KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Piekarczyk - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
Kazimierz Andreasik - Dominik Guzek 1 3:1 (12:10, 7:11, 11:4, 11:1)
Michał Andreasik - Dawid Sowa 1 3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 10:12, 11:9)
Grzegorz Papiernik - Mateusz Pięciak 1 3:1 (6:11, 12:10, 12:10, 11:5)
M. Andreasik / G. Papiernik - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 2:3 (12:10, 11:7, 10:12, 4:11, 9:11)
A. Piekarczyk / K. Andreasik - D. Guzek / D. Sowa 1 3:2 (4:11, 11:8, 6:11, 11:5, 11:6)
Adam Piekarczyk - Dominik Guzek 1 2:3 (11:6, 10:12, 11:8, 11:8, 7:11)
Kazimierz Andreasik - Mateusz Chwaszcz 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:5, 11:3)
Grzegorz Papiernik - Dawid Sowa 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
Michał Andreasik - Mateusz Pięciak 1 3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:8)
Adam Piekarczyk - Dawid Sowa 1 3:0 (11:9, 11:4, 13:11)
Michał Andreasik - Mateusz Chwaszcz 1 3:2 (8:11, 11:7, 4:11, 11:6, 12:10)
Kazimierz Andreasik - Mateusz Pięciak 1 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:8, 11:2)
Grzegorz Papiernik - Dominik Guzek 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:6, 11:8)
Adam Piekarczyk - Mateusz Pięciak 1 3:1 (4:11, 11:6, 11:1, 11:9)
Grzegorz Papiernik - Mateusz Chwaszcz 1 3:0 (11:9, 11:7, 13:11)
Kazimierz Andreasik - Dawid Sowa 1 1:3 (7:11, 2:11, 11:7, 9:11)
Michał Andreasik - Dominik Guzek 1 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 5:11, 11:8)