Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-04-24, godz. 11:00
Mecz nr: 17 (17. kolejka)
LKS Brzostowianka II Brzostek 17:1 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Adam Piekarczyk - Krystian Kołodziej 1 3:1 (13:11, 3:11, 11:9, 13:11)
Grzegorz Papiernik - Dominik Stańko 1 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:6)
Kazimierz Andreasik - Michał Klocek 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 11:3)
Michał Andreasik - Łukasz Madej 1 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:7)
A. Piekarczyk / K. Andreasik - K. Klocek / K. Kołodziej 1 3:2 (11:2, 9:11, 11:2, 12:14, 11:7)
G. Papiernik / M. Andreasik - D. Stańko / M. Klocek 1 2:3 (11:6, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11)
Adam Piekarczyk - Dominik Stańko 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8)
Grzegorz Papiernik - Krystian Kołodziej 1 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:6)
Michał Andreasik - Michał Klocek 1 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:3)
Kazimierz Andreasik - Łukasz Madej 1 3:2 (7:11, 10:12, 11:4, 11:4, 11:6)
Adam Piekarczyk - Michał Klocek 1 3:1 (11:2, 11:0, 7:11, 11:4)
Kazimierz Andreasik - Krystian Kołodziej 1 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:5)
Grzegorz Papiernik - Łukasz Madej 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:4)
Michał Andreasik - Dominik Stańko 1 3:1 (11:8, 11:13, 13:11, 11:8)
Adam Piekarczyk - Łukasz Madej 1 3:1 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11)
Michał Andreasik - Krystian Kołodziej 1 3:1 (13:11, 1:11, 11:5, 11:7)
Grzegorz Papiernik - Krzysztof Klocek 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:7)
Kazimierz Andreasik - Dominik Stańko 1 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)