Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-04-03, godz. 11:00
Mecz nr: 15 (15. kolejka)
PUKS Arka Łętownia 4:14 KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jerzy Baran - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (7:11, 9:11, 11:7, 11:8, 6:11)
Michał Klocek - Stanisław Bać 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
Łukasz Madej - Dawid Sowa 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
Dominik Stańko - Mateusz Pięciak 1 2:3 (8:11, 8:11, 11:6, 11:6, 7:11)
M. Doktor / K. Kołodziej - M. Chwaszcz / M. Pięciak 1 2:3 (5:11, 12:10, 11:9, 10:12, 8:11)
M. Klocek / D. Stańko - D. Sowa / S. Bać 1 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 7:11, 11:8)
Krystian Kołodziej - Stanisław Bać 1 3:1 (11:8, 11:3, 8:11, 11:6)
Michał Klocek - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (11:5, 4:11, 8:11, 9:11)
Dominik Stańko - Dawid Sowa 1 0:3 (7:11, 11:13, 8:11)
Łukasz Madej - Mateusz Pięciak 1 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 9:11)
Krystian Kołodziej - Dawid Sowa 1 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 7:11)
Łukasz Madej - Mateusz Chwaszcz 1 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 8:11)
Michał Klocek - Mateusz Pięciak 1 1:3 (11:5, 9:11, 12:14, 7:11)
Marcin Doktor - Stanisław Bać 1 1:3 (12:10, 7:11,10:12, 10:12)
Krystian Kołodziej - Mateusz Pięciak 1 0:3 (5:11, 9:11, 7:11)
Marcin Doktor - Mateusz Chwaszcz 1 2:3 (4:11, 5:11, 18:16, 11:8, 7:11)
Michał Klocek - Dawid Sowa 1 1:3 (11:13, 11:7, 5:11, 10:12)
Łukasz Madej - Stanisław Bać 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)