Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-02-07, godz. 11:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
LZS II Kąkolówka 4:14 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Krzysztof Skiba - Kamil Surowiec 1 3:2 (8;11.11:8.9:11.11:5.11:2.)
Dominika Szozda - Jan Wąsik 1 0:3 (11;13.7:11.8;11.)
Gabriela Hadała - Jacek Stadnicki 1 0:3 (11:13.2:11.6:11.)
Dominik Wielgos - Aleksander Serafin 1 0:3 (7;11.6;11.7;11.)
K. Skiba / D. Szozda - J. Wąsik / A. Serafin 1 3:1 (11;7.11;4.9;11.11:9.)
D. Wielgos / G. Hadała - J. Stadnicki / K. Surowiec 1 1:3 (6:11.6:11.11:6.5;11.)
Krzysztof Skiba - Jan Wąsik 1 0:3 (8:11.7;11.9:11.)
Dominika Szozda - Kamil Surowiec 1 3:2 (11;5.7:11.11;7.8:11.11:4.)
Dominik Wielgos - Jacek Stadnicki 1 1:3 (8:11.11;6.9:11.5:11.)
Gabriela Hadała - Aleksander Serafin 1 0:3 (4:11.4;11.8:11.)
Krzysztof Skiba - Jacek Stadnicki 1 1:3 (11:6.6:11.9;11.6:11.)
Kamila Początek - Kamil Surowiec 1 0:3 (5:11.9;11.7:11.)
Dominika Szozda - Aleksander Serafin 1 2:3 (13;11.9;11.11:9.8;11.9;11.)
Dominik Wielgos - Jan Wąsik 1 0:3 (7:11.14;16.6:11.)
Krzysztof Skiba - Aleksander Serafin 1 1:3 (2;11.11;8.4;11.7;11.)
Dominik Wielgos - Kamil Surowiec 1 3:0 (11;7.11:6.14:12.)
Dominika Szozda - Jacek Stadnicki 1 0:3 (9;11.7:11.6;11.)
Kamila Początek - Jan Wąsik 1 0:3 (4;11.3;11.4;11.)