Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-02-27, godz. 12:00
Mecz nr: 12 (12. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 13:5 MLKS Nurt II Przemyśl

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Galej - Zdzisław Bodnar 1 2:3 (5:11, 6:11, 11:7, 11:8, 10:12)
Jacek Szajnik - Jakub Wiącek 1 3:0 (13:11, 11:4, 11:3)
Jakub Jamrozik - Adrian Żółkiewicz 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:5)
Marek Padewski - Krystian Lewicki 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:9)
M. Padewski / J. Szajnik - Z. Bodnar / A. Żółkiewicz 1 3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:6)
G. Galej / J. Jamrozik - J. Wiącek / K. Lewicki 1 3:0 (11:9, 19:17, 11:3)
Grzegorz Galej - Jakub Wiącek 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
Jacek Szajnik - Zdzisław Bodnar 1 3:1 (11:8, 11:6, 9:11, 14:12)
Marek Padewski - Adrian Żółkiewicz 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
Jakub Jamrozik - Krystian Lewicki 1 1:3 (7:11, 17:19, 11:6, 6:11)
Grzegorz Galej - Adrian Żółkiewicz 1 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8)
Jakub Jamrozik - Zdzisław Bodnar 1 1:3 (11:13, 9:11, 11:3, 3:11)
Jacek Szajnik - Krystian Lewicki 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:4)
Marek Padewski - Jakub Wiącek 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:2)
Grzegorz Galej - Krystian Lewicki 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:5)
Marek Padewski - Zdzisław Bodnar 1 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 8:11)
Jacek Szajnik - Adrian Żółkiewicz 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
Jakub Jamrozik - Jakub Wiącek 1 0:3 (2:11, 8:11, 8:11)