Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-01-31, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
UKS Kępa I Dębica 8:10 GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Dąbrowski - Marek Padewski 1 3:1 (12:10, 11:4, 3:11, 11:8)
Michał Wójcik - Jakub Jamrozik 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
Sebastian Ligęska - Grzegorz Galej 1 2:3 (4:11, 12:10, 9:11, 14:12, 6:11)
Marcin Kleszcz - Jacek Szajnik 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
M. Wójcik / S. Ligęska - G. Galej / J. Jamrozik 1 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 5:11)
M. Kleszcz / M. Dąbrowski - M. Padewski / J. Szajnik 1 3:1 (12:14, 11:5, 11:4, 11:6)
Mateusz Dąbrowski - Jakub Jamrozik 1 2:3 (4:11, 8:11, 11:7, 11:5, 7:11)
Michał Wójcik - Marek Padewski 1 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
Marcin Kleszcz - Grzegorz Galej 1 3:0 (11:0, 11:6, 11:6)
Sebastian Ligęska - Jacek Szajnik 1 2:3 (12:10, 8:11, 11:9, 9:11, 5:11)
Mateusz Dąbrowski - Grzegorz Galej 1 2:3 (7:11, 14:12, 11:8, 6:11, 10:12)
Sebastian Ligęska - Marek Padewski 1 3:1 (11:1, 5:11, 11:6, 11:9)
Michał Wójcik - Jacek Szajnik 1 2:3 (11:3, 6:11, 5:11, 12:10, 6:11)
Marcin Kleszcz - Jakub Jamrozik 1 2:3 (11:5, 11:2, 8:11, 9:11, 4:11)
Mateusz Dąbrowski - Jacek Szajnik 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:9, 11:7)
Marcin Kleszcz - Marek Padewski 1 3:2 (6:11, 11:7, 10:12, 13:11, 11:4)
Michał Wójcik - Grzegorz Galej 1 0:3 (9:11, 2:11, 4:11)
Sebastian Ligęska - Jakub Jamrozik 1 3:2 (12:10, 11:6, 9:11, 6:11, 11:8)