Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-01-31, godz. 11:00
Mecz nr: 11 (11. kolejka)
UKS SP1 Leżajsk 10:8 KU AZS Politechnika V Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Paweł Kida - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:2)
Wiesław Urbanik - Miłosz Misiuda 1 0:3 (5:11, 6:11, 5:11)
Dariusz Kleczkowski - Karol Lis 1 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 12:10)
Krzysztof Klocek - Michał Majcher 1 1:3 (11:9, 11:13, 8:11, 8:11)
P. Kida / D. Kleczkowski - M. Rzeźnikiewicz / M. Majcher 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 13:11)
W. Urbanik / K. Klocek - M. Misiuda / J. Dąbrowski 1 2:3 (19:21, 11:9, 9:11, 11:9, 9:11)
Paweł Kida - Miłosz Misiuda 1 3:1 (9:11, 17:15, 11:7, 11:5)
Wiesław Urbanik - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 2:3 (11:5, 7:11, 8:11, 11:8, 7:11)
Krzysztof Klocek - Karol Lis 1 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:8)
Dariusz Kleczkowski - Michał Majcher 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
Paweł Kida - Karol Lis 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:8)
Dariusz Kleczkowski - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 17:15)
Wiesław Urbanik - Michał Majcher 1 0:3 (11:13, 7:11, 10:12)
Krzysztof Klocek - Miłosz Misiuda 1 1:3 (11:13, 11:6, 8:11, 8:11)
Paweł Kida - Michał Majcher 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
Krzysztof Klocek - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 0:3 (6:11, 7:11, 12:14)
Wiesław Urbanik - Karol Lis 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:5)
Dariusz Kleczkowski - Miłosz Misiuda 1 2:3 (11:7, 11:8, 8:11, 12:14, 12:14)