Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-01-17, godz. 11:00
Mecz nr: 9 (9. kolejka)
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 3:15 LKS Brzostowianka II Brzostek

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Chwaszcz - Grzegorz Papiernik 1 2:3 (9-11 11-6 9-11 11-6 8-11)
Dominik Guzek - Michał Andreasik 1 2:3 (11-8 12-10 1-11 8-11 6-11)
Stanisław Bać - Kamil Gąsior 1 0:3 (5-11 8-11 3-11 )
Dawid Sowa - Adam Piekarczyk 1 1:3 (7-11 11-7 9-11 9-11 )
S. Bać / D. Guzek - G. Papiernik / K. Gąsior 1 1:3 (6-11 11-6 9-11 10-12)
M. Chwaszcz / D. Sowa - M. Andreasik / A. Piekarczyk 1 1:3 (7-11 11-6 9-11 10-12)
Mateusz Chwaszcz - Michał Andreasik 1 2:3 (8-11 11-7 12-14 11-8 7-11)
Dominik Guzek - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (4-11 5-11 2-11 )
Dawid Sowa - Kamil Gąsior 1 2:3 (11-9 11-6 7-11 9-11 9-11 )
Stanisław Bać - Adam Piekarczyk 1 0:3 (4-11 5-11 2-11)
Mateusz Chwaszcz - Kamil Gąsior 1 0:3 (8-11 8-11 6-11 )
Stanisław Bać - Grzegorz Papiernik 1 0:3 (5-11 4-11 2-11)
Dominik Guzek - Adam Piekarczyk 1 3:1 (7-11 11-8 11-7 11-7 )
Dawid Sowa - Michał Andreasik 1 3:0 (11-9 12-10 11-9)
Mateusz Chwaszcz - Adam Piekarczyk 1 2:3 (11-8 10-12 13-11 8-11 8-11)
Dawid Sowa - Grzegorz Papiernik 1 3:0 (11-9 11-6 15-13)
Dominik Guzek - Kamil Gąsior 1 0:3 (10-12 3-11 3-11)
Stanisław Bać - Michał Andreasik 1 2:3 (9-1 8-11 13-11 11-9 8-11)