Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-01-03, godz. 11:00
Mecz nr: 8 (8. kolejka)
KU AZS Politechnika V Rzeszów 16:2 MKSTS Mielec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Michał Majcher - Tomasz Pióro 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:3)
Miłosz Misiuda - Kamil Guła 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:8)
Karol Lis - Janusz Watracz 1 2:3 (13:11, 11:9, 8:11, 10:12, 11:13)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Anna Podstawska 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
M. Majcher / M. Rzeźnikiewicz - A. Podstawska / K. Guła 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
M. Misiuda / J. Dąbrowski - J. Watracz / T. Pióro 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
Michał Majcher - Kamil Guła 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:7)
Miłosz Misiuda - Tomasz Pióro 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:4)
Mateusz Rzeźnikiewicz - Janusz Watracz 1 3:1 (8:11, 11:5, 12:10, 11:4)
Karol Lis - Anna Podstawska 1 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Michał Majcher - Janusz Watracz 1 3:0 (10:12, 11:6, 12:10, 11:9)
Karol Lis - Tomasz Pióro 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
Miłosz Misiuda - Anna Podstawska 1 3:2 (7:11, 6:11, 11:1, 11:6, 11:6)
Jakub Dąbrowski - Kamil Guła 1 3:2 (11:4, 8:11, 6:11, 11:8, 11:8)
Michał Majcher - Anna Podstawska 1 3:2 (2:11, 11:7, 7:11, 11:7, 11:7)
Jakub Dąbrowski - Tomasz Pióro 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
Miłosz Misiuda - Janusz Watracz 1 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 11:7)
Karol Lis - Kamil Guła 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)