Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-12-13, godz. 11:00
Mecz nr: 7 (7. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 5:13 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stadnicki - Michał Klocek 1 0:3 (5:11,3:11,9:11)
Kamil Surowiec - Dominik Stańko 1 0:3 (7:11,6:11,8:11)
Mateusz Turek - Marek Piędel 1 1:3 (11:13,10:12,11:7,10:12)
Walenty Plis - Krystian Kołodziej 1 2:3 (9:11,9:11,11:2,16:14,8:11)
J. Stadnicki / W. Plis - M. Klocek / D. Stańko 1 2:3 (11:6,9:11,7;11,15:13,9:11)
M. Turek / K. Surowiec - M. Piędel / K. Kołodziej 1 3:2 (11:8,9:11,7:11,11:7,12:10)
Jacek Stadnicki - Dominik Stańko 1 3:1 (11:7,20:18,8:11,8:11,11:9)
Kamil Surowiec - Michał Klocek 1 0:3 (3:11,6:11,7:11)
Walenty Plis - Marek Piędel 1 3:0 (11:4,11:4,11:3)
Mateusz Turek - Krystian Kołodziej 1 0:3 (12:14,6:11,6:11)
Jacek Stadnicki - Marek Piędel 1 3:0 (13:11,11:1,11:8)
Mateusz Turek - Michał Klocek 1 2:3 (12:10,10:12,11:5,9:11,7:11)
Kamil Surowiec - Krystian Kołodziej 1 0:3 (10:12,7:11,6:11)
Walenty Plis - Dominik Stańko 1 1:3 (11:8,8:11,12:14,4:11)
Jacek Stadnicki - Krystian Kołodziej 1 2:3 (11:9,11:9,9:11,8:11,8:11)
Walenty Plis - Michał Klocek 1 1:3 (6:11,11:4,12:14,4:11)
Jan Wąsik - Marek Piędel 1 3:0 (11:3,11:5,11:4)
Mateusz Turek - Dominik Stańko 1 1:3 (7:11,6:11,11:8,10:12)