Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-12-06, godz. 11:00
Mecz nr: 6 (6. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 4:14 KU AZS Politechnika V Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Galej - Miłosz Misiuda 1 1:3 (11:7, 10:12, 7:11, 6:11)
Jacek Szajnik - Karol Lis 1 1:3 (12:10, 10:12, 7:11, 9:11)
Jakub Jamrozik - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 1:3 (9:11, 11:7, 12:14, 8:11)
Marek Padewski - Michał Majcher 1 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 12:10)
G. Galej / J. Szajnik - M. Rzeźnikiewicz / M. Majcher 1 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 6:11)
M. Padewski / J. Jamrozik - M. Misiuda / J. Dąbrowski 1 0:3 (8:11, 7:11, 9:11)
Grzegorz Galej - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:7)
Jacek Szajnik - Miłosz Misiuda 1 1:3 (11:3, 6:11, 4:11, 3:11)
Marek Padewski - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 11:13, 9:11)
Jakub Jamrozik - Michał Majcher 1 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
Grzegorz Galej - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 0:3 (5:11, 8:11, 9:11)
Jakub Jamrozik - Miłosz Misiuda 1 1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 12:14)
Jacek Szajnik - Michał Majcher 1 1:3 (13:11, 11:13, 10:12, 15:17)
Marek Padewski - Jakub Dąbrowski 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:6)
Grzegorz Galej - Michał Majcher 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
Marek Padewski - Miłosz Misiuda 1 0:3 (6:11, 10:12, 10:12)
Jacek Szajnik - Mateusz Rzeźnikiewicz 1 2:3 (11:5, 9:11, 7:11, 12:10, 5:11)
Jakub Jamrozik - Jakub Dąbrowski 1 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)