Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-11-08, godz. 11:00
Mecz nr: 4 (4. kolejka)
KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 14:4 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Pięciak - Jan Wąsik 1 3:0 (11-9 11-5 11-9 )
Dominik Guzek - Jacek Stadnicki 1 3:1 (11-6 9-11 11-8 13-11)
Stanisław Bać - Kamil Surowiec 1 1:3 (11-5 7-11 11-7 8-11)
Mateusz Chwaszcz - Walenty Plis 1 3:0 (11-8 11-7 14-12)
M. Chwaszcz / M. Pięciak - J. Stadnicki / K. Surowiec 1 3:0 (11-6 11-8 12-10)
S. Bać / D. Guzek - W. Plis / J. Wąsik 1 0:3 (8-11 7-11 2-11)
Mateusz Pięciak - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11-8 11-9 12-10 )
Dominik Guzek - Jan Wąsik 1 3:2 (7-11 8-11 11-2 11-3 11-7 )
Mateusz Chwaszcz - Kamil Surowiec 1 3:1 (11-5 10-12 11-6 11-7 )
Stanisław Bać - Walenty Plis 1 0:3 (6-11 9-11 2-11)
Mateusz Pięciak - Kamil Surowiec 1 3:0 (14-12 11-9 11-9 )
Stanisław Bać - Jan Wąsik 1 3:2 (8-11 9-11 11-8 11-8 11-8 )
Dominik Guzek - Walenty Plis 1 1:3 (7-11 13-11 6-11 8-11 )
Mateusz Chwaszcz - Jacek Stadnicki 1 3:1 (11-6 12-14 11-7 11-5 )
Mateusz Pięciak - Walenty Plis 1 3:1 (11- 9 6-11 11-9 11-8 )
Mateusz Chwaszcz - Jan Wąsik 1 3:0 (11-7 11-6 11-9 )
Dominik Guzek - Kamil Surowiec 1 3:0 (11-9 11-5 11-7 )
Stanisław Bać - Jacek Stadnicki 1 3:0 (12-10 11-9 11-8 )