Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2016-02-21, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 16:2 MLKS Nurt II Przemyśl

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Stadnicki - Adrian Żółkiewicz 1 3:0 (11:9,11:6,11:5)
Marek Kret - Krystian Lewicki 1 3:0 (11:7,11:6,11:8)
Kamil Surowiec - Oskar Krzysik 1 3:2 (3:11,8:11,11:8,11:9,11:6)
Jan Wąsik - Olaf Krzysik 1 3:1 (9:11,11:3,11:2,11:2)
M. Kret / J. Wąsik - A. Żółkiewicz / Z. Bodnar 1 3:0 (11:6,11:9,11:8)
J. Stadnicki / K. Surowiec - O. Krzysik / O. Krzysik 1 3:1 (11:7,11:8,9:11,11;8)
Jacek Stadnicki - Zdzisław Bodnar 1 3:0 (11:7,13:11,11:7)
Marek Kret - Adrian Żółkiewicz 1 3:2 (5:11,11:9,9:11,11:8,11:9)
Jan Wąsik - Oskar Krzysik 1 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:8)
Kamil Surowiec - Olaf Krzysik 1 3:1 (3:11,11:5,11:8,13:11)
Jacek Stadnicki - Oskar Krzysik 1 3:0 (11:1,11:5,11:6)
Kamil Surowiec - Adrian Żółkiewicz 1 3:2 (5:11,11:9,10:12,11:8,11:9)
Marek Kret - Oskar Krzysik 1 3:2 (11:3,8:11,9:11,11:9,12:10)
Jan Wąsik - Zdzisław Bodnar 1 2:3 (7:11,7:11,11:8,11:6,7:11)
Jacek Stadnicki - Olaf Krzysik 1 3:0 (11:9,11:5,11:8)
Jan Wąsik - Adrian Żółkiewicz 1 3:0 (11:8,13:11,11:6)
Marek Kret - Olaf Krzysik 1 3:2 (11:8,8:11,11:7,7:11,13:11)
Kamil Surowiec - Zdzisław Bodnar 1 0:3 (4:11,8:11,11:13)