Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-10-25, godz. 11:00
Mecz nr: 3 (3. kolejka)
GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 3:15 PUKS Arka Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jakub Jamrozik - Dominik Stańko 1 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 9:11)
Jacek Szajnik - Michał Klocek 1 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
Grzegorz Galej - Łukasz Madej 1 1:3 (11:9, 4:11, 8:11, 4:11)
Marek Padewski - Jerzy Baran 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11)
M. Padewski / J. Jamrozik - D. Stańko / M. Klocek 1 0:3 (9:11, 6:11, 7:11)
G. Galej / J. Szajnik - J. Baran / Ł. Madej 1 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 6:11, 8:11)
Jakub Jamrozik - Michał Klocek 1 3:2 (15:13, 5:11, 11:5, 5:11, 11:8)
Jacek Szajnik - Dominik Stańko 1 2:3 (11:9, 11:9, 11:13, 15:17, 9:11)
Marek Padewski - Łukasz Madej 1 2:3 (3:11, 4:11, 11:9, 11:4, 3:11)
Grzegorz Galej - Jerzy Baran 1 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 12:14)
Jakub Jamrozik - Łukasz Madej 1 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 6:11)
Grzegorz Galej - Dominik Stańko 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:9)
Jacek Szajnik - Jerzy Baran 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
Marek Padewski - Michał Klocek 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
Jakub Jamrozik - Jerzy Baran 1 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 5:11)
Marek Padewski - Dominik Stańko 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
Jacek Szajnik - Łukasz Madej 1 1:3 (4:11, 11:9, 8:11, 10:12)
Grzegorz Galej - Michał Klocek 1 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 4:11)