Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Brzostowianka II Brzostek 18 33 249:75
2. LKS Jar I Kielnarowa 18 31 222:102
3. KU AZS SANEX Politechnika IV Rzeszów 18 24 188:136
4. LKS Kańczuga 18 20 171:153
5. UKS Kępa I Dębica 18 19 186:138
6. PUKS Arka Łętownia 18 18 155:169
7. UKS SP1 Leżajsk 18 16 150:174

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS Politechnika V Rzeszów 17 22 185:121
2. GLKS Jawor 1955 I Jawornik Polski 17 18 156:150
3. UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa 17 12 147:159
4. MLKS Nurt II Przemyśl 17 9 98:208
5. LZS II Kąkolówka 17 6 90:216
6. MKSTS Mielec 17 0 55:251

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-10-18, godz. 11:00
Mecz nr: 2 (2. kolejka)
UKS Kępa I Dębica 13:5 UKS Spartakus ZET-BUD II Kolbuszowa

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Mateusz Dąbrowski - Walenty Plis 1 3:1 (11:13, 11:7, 11:7, 11:8)
Sebastian Ligęska - Kamil Surowiec 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:9)
Marcin Kleszcz - Jan Wąsik 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:5)
Dariusz Szukała - Jacek Stadnicki 1 3:2 (11:9, 11:6, 9:11, 6:11, 11:5)
M. Dąbrowski / S. Ligęska - J. Stadnicki / K. Surowiec 1 3:0 (11:3, 12:10, 17:15)
M. Kleszcz / D. Szukała - W. Plis / J. Wąsik 1 3:0 (12:10, 14:12, 17:15)
Mateusz Dąbrowski - Kamil Surowiec 1 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:8)
Sebastian Ligęska - Walenty Plis 1 3:2 (2:11, 11:4, 11:9, 9:11, 11:7)
Dariusz Szukała - Jan Wąsik 1 0:3 (3:11, 8:11, 3:11)
Marcin Kleszcz - Jacek Stadnicki 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
Mateusz Dąbrowski - Jan Wąsik 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
Marcin Kleszcz - Walenty Plis 1 3:1 (11:3, 11:4, 6:11, 11:7)
Michał Wójcik - Jacek Stadnicki 1 0:3 (8:11, 8:11, 12:14)
Tomasz Pragłowski - Kamil Surowiec 1 0:3 (1:11, 5:11, 11:13)
Mateusz Dąbrowski - Jacek Stadnicki 1 3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:5, 11:6)
Tomasz Pragłowski - Walenty Plis 1 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 7:11)
Michał Wójcik - Jan Wąsik 1 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 10:12)
Marcin Kleszcz - Kamil Surowiec 1 3:0 (11:6, 11:7,11:4)