Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
III liga podkarpacka
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 27 148:87
2. KS Pegaz II Łańcut 16 24 152:95
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 138:95
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 132:91
5. UKS GP I Jodłowa 16 18 122:117
6. KSTS MOSiR II Krosno 16 14 117:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka I Łętownia 16 19 130:99
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 13 105:132
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 11 105:135
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 11 92:147
5. LZS I Kąkolówka 16 9 90:141
6. UKS Gryfek I Dębica 16 4 72:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2014-03-09, godz. 11:00
Mecz nr: 0 14 (14. kolejka)
UKS GP I Jodłowa 9:9 KSTS MOSiR II Krosno

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Florek - Robert Wróbel 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:4)
Michał Urban - Karol Wiśniewski 1 0:3 (4:11, 7:11, 10:12)
Grzegorz Papiernik - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:1 (11:6, 11:9, 13:15, 11:6)
Damian Kołek - Andrzej Sobota 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
G. Papiernik / M. Urban - R. Wróbel / B. Wiśniewski 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:3)
G. Florek / D. Kołek - A. Sobota / K. Wiśniewski 1 0:3 (10:12, 10:12, 5:11)
Grzegorz Florek - Karol Wiśniewski 1 2:3 (4:11, 11:8, 11:6, 6:11, 11:13)
Damian Kołek - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:1 (11:9, 10:12, 13:11, 11:7)
Grzegorz Papiernik - Andrzej Sobota 1 1:3 (3:11, 14:12, 9:11, 7:11)
Grzegorz Florek - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
Grzegorz Papiernik - Robert Wróbel 1 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 7:11)
Michał Urban - Andrzej Sobota 1 0:3 (6:11, 9:11, 4:11)
Damian Kołek - Karol Wiśniewski 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:9)
Grzegorz Florek - Andrzej Sobota 1 1:3 (11:9, 2:11, 6:11, 6:11)
Damian Kołek - Robert Wróbel 1 3:2 (11:9, 11:9, 5:11, 7:11, 11:8)
Michał Urban - Bartłomiej Wiśniewski 1 3:2 (8:11, 11:6, 11:9, 11;13, 14:12)
Grzegorz Papiernik - Karol Wiśniewski 1 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:5)
Michał Urban - Robert Wróbel 1 1:3 (11:9, 8:11, 8:11, 9:11)