Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
III liga podkarpacka
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 27 148:87
2. KS Pegaz II Łańcut 16 24 152:95
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 138:95
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 132:91
5. UKS GP I Jodłowa 16 18 122:117
6. KSTS MOSiR II Krosno 16 14 117:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka I Łętownia 16 19 130:99
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 13 105:132
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 11 105:135
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 11 92:147
5. LZS I Kąkolówka 16 9 90:141
6. UKS Gryfek I Dębica 16 4 72:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2014-02-02, godz. 11:00
Mecz nr: 0 12 (12. kolejka)
KSTS MOSiR II Krosno 5:10 GMKS Strzelec II Frysztak

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Andrzej Sobota - Damian Wojdyła 1 1:3 (12:10,9:11,3:11,4:11)
Bartłomiej Wiśniewski - Konrad Klocek 1 2:3 (6:11,6:11,11:8,12:10,9:11)
Mateusz Włoch - Andrzej Jakobik 1 3:2 (11:8,7:11,11:6,6:11,11:7)
Robert Wróbel - David Powell 1 1:3 (11:8,5:11,5:11,8:11)
M. Włoch / R. Wróbel - D. Wojdyła / F. Kordyś 1 1:3 (7:11,6:11,11:8,6:11)
A. Sobota / B. Wiśniewski - D. Powell / K. Klocek 1 1:3 (10:12,14:16,18:16,10:12)
Andrzej Sobota - Konrad Klocek 1 3:0 (14:12,11:8,11:7)
Bartłomiej Wiśniewski - Damian Wojdyła 1 0:3 (2:11,6:11,5:11)
Robert Wróbel - Andrzej Jakobik 1 3:1 (11:9,5:11,11:7,16:14)
Mateusz Włoch - Damian Wojdyła 1 0:3 (6:11,7:11,4:11)
Bartłomiej Wiśniewski - David Powell 1 0:3 (8:11,5:11,2:11)
Robert Wróbel - Konrad Klocek 1 3:2 (9:11,7:11,11:3,11:8,14:12)
Andrzej Sobota - David Powell 1 2:3 (11:9,11:5,8:11,5:11,7:11)
Mateusz Włoch - David Powell 1 0:3 (11:11,10:12,5:11)
Andrzej Sobota - Andrzej Jakobik 1 3:0 (11:7,12:10,11:7)