Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
III liga podkarpacka
Sezon 2013/2014

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. GMKS Strzelec II Frysztak 16 27 148:87
2. KS Pegaz II Łańcut 16 24 152:95
3. KU AZS Politechnika II Rzeszów 16 24 138:95
4. KTS GOSiR I Krościenko Wyżne 16 18 132:91
5. UKS GP I Jodłowa 16 18 122:117
6. KSTS MOSiR II Krosno 16 14 117:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. PUKS Arka I Łętownia 16 19 130:99
2. LKS Jar II Kielnarowa 16 13 105:132
3. LKS Brzostowianka I Brzostek 16 11 105:135
4. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 11 92:147
5. LZS I Kąkolówka 16 9 90:141
6. UKS Gryfek I Dębica 16 4 72:147

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2014-02-02, godz. 11:00
Mecz nr: 0 12 (12. kolejka)
UKS GP I Jodłowa 9:9 KS Pegaz II Łańcut

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Grzegorz Florek - Bartosz Majcher 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:4, 11:7,)
Damian Kołek - Konrad Broda 1 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
Grzegorz Papiernik - Tomasz Ziobro 1 1:3 (4:11, 7:11, 12:10, 6:11)
Rafał Błaś - Jacek Broda 1 3:0 (12:10, 11:4, 11:5)
R. Błaś / G. Papiernik - J. Broda / T. Ziobro 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:8, 11:9)
D. Kołek / G. Florek - K. Broda / B. Majcher 1 2:3 (11:9, 5:11, 11:9, 10:12, 9:11)
Grzegorz Florek - Konrad Broda 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
Damian Kołek - Bartosz Majcher 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
Rafał Błaś - Tomasz Ziobro 1 3:2 (11:7, 11:8, 3:11, 8:11, 11:5)
Grzegorz Papiernik - Jacek Broda 1 0:3 (6:11, 7:11, 10:12)
Grzegorz Florek - Tomasz Ziobro 1 2:3 (11:13, 11:5, 10:12, 11:7, 10:12)
Grzegorz Papiernik - Bartosz Majcher 1 2:3 (7:11, 11:7, 6:11, 11:4, 6:11)
Damian Kołek - Jacek Broda 1 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
Rafał Błaś - Konrad Broda 1 3:0 (11:8, 11:8, 11'7)
Rafał Błaś - Bartosz Majcher 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 11:8)
Damian Kołek - Tomasz Ziobro 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:4, 7:11, 11:9)
Grzegorz Papiernik - Konrad Broda 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:5)
Grzegorz Florek - Jacek Broda 1 0:3 (7:11, 8:11, 3:11)