Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki III Sanok 15 29 149:34
2. GKS Górnik I Grabownica Starzeńska 15 24 138:69
3. LUKS Pionier Średnia Wieś 15 23 129:67
4. LKS Parnas II Stara Wieś 15 20 116:78
5. UKS Iskra II Iskrzynia 15 13 87:106
6. LKS II Turze Pole 15 11 87:123

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki IV Sanok 14 11 92:118
2. KS Nagórzany 14 11 79:114
3. GKS Górnik II Grabownica Starzeńska 14 8 69:126
4. KTS II Wola Komborska 14 7 76:127
5. SKT I LO Wiki V Sanok 14 3 73:133

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-11-26, godz. 11:00
Mecz nr: 632 6 (6. kolejka)
KS Nagórzany 7:10 SKT I LO Wiki IV Sanok

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Konrad Mindur - Marek Wronowski 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:4)
Piotr Błażejowski - Bogdan Szałankiewicz 1 0:3 (4:11, 8:11, 3:11)
Norbert Bednarczyk - Daniel Kozioł 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:2)
Bolesław Bartkowski - Paweł Jaszczor 1 2:3 (10:12, 9:11, 13:11, 11:9, 7:11)
P. Błażejowski / B. Bartkowski - P. Jaszczor / M. Wronowski 1 0:3 (9:11, 9:11, 2:11)
K. Mindur / N. Bednarczyk - D. Kozioł / B. Szałankiewicz 1 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:7)
Konrad Mindur - Bogdan Szałankiewicz 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9)
Piotr Błażejowski - Marek Wronowski 1 0:3 (6:11, 5:11, 2:11)
Bolesław Bartkowski - Daniel Kozioł 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:4)
Norbert Bednarczyk - Paweł Jaszczor 1 3:1 (11:6, 9:11, 11:4, 11:1)
Konrad Mindur - Daniel Kozioł 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
Norbert Bednarczyk - Marek Wronowski 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:8)
Piotr Błażejowski - Paweł Jaszczor 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
Bolesław Bartkowski - Bogdan Szałankiewicz 1 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
Konrad Mindur - Paweł Jaszczor 1 2:3 (11:7, 11:4, 9:11, 8:11, 11:13)
Bolesław Bartkowski - Marek Wronowski 1 0:3 (8:11, 4:11, 7:11)
Piotr Błażejowski - Daniel Kozioł 1 0:3 (5:11, 13:15, 8:11)