Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 26 150:63
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 22 138:104
3. UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 16 21 129:105
4. GKTS Astoria Wadowice Górne 16 20 129:111
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 17 129:111
6. MKS TS Mielec 16 16 128:118

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 16 17 123:125
2. KS Szówsko 16 16 117:121
3. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16 15 113:130
4. PUKS Arka II Łętownia 16 14 101:138
5. UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 16 5 100:154
6. KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 16 3 80:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2024-05-12, godz. 11:00
Mecz nr: 827 18 (18. kolejka)
UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 10:8 KU AZS UR IBERiS II Rzeszów

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jacek Szajnik - Mateusz Karpiuk 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
Gabriela Surmacz - Artur Wróbel 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
Tadeusz Grys - Paweł Mroczka 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:9)
Barbara Prokop - Mateusz Rogóż 1 0:3 (4:11, 10:12, 7:11)
T. Grys / J. Szajnik - M. Karpiuk / M. Rogóż 1 1:3 (11:8 5:11, 3:11, 8:11)
G. Surmacz / B. Prokop - A. Wróbel / P. Mroczka 1 3:0 (11:6, 12:10, 14:12)
Jacek Szajnik - Artur Wróbel 1 3:0 (11:0, 11:3, 11:1)
Gabriela Surmacz - Mateusz Karpiuk 1 1:3 (11:5, 4:11, 9:11, 7:11)
Tadeusz Grys - Mateusz Rogóż 1 3:2 (5:11, 5:11, 11:7, 11:9, 11:8)
Barbara Prokop - Paweł Mroczka 1 0:3 (4:11, 5:11, 7:11)
Jacek Szajnik - Mateusz Rogóż 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
Barbara Prokop - Mateusz Karpiuk 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:6, 7:11)
Gabriela Surmacz - Paweł Mroczka 1 0:3 (3:11, 3:11, 6:11)
Tadeusz Grys - Artur Wróbel 1 3:0 (11:3, 11:5, 11:6)
Jacek Szajnik - Paweł Mroczka 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:7)
Tadeusz Grys - Mateusz Karpiuk 1 1:3 (5:11, 2:11, 11:3, 9:11)
Gabriela Surmacz - Mateusz Rogóż 1 0:3 (8:11, 2:11, 2:11)
Barbara Prokop - Artur Wróbel 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:2)