Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 26 150:63
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 22 138:104
3. UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 16 21 129:105
4. GKTS Astoria Wadowice Górne 16 20 129:111
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 17 129:111
6. MKS TS Mielec 16 16 128:118

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 16 17 123:125
2. KS Szówsko 16 16 117:121
3. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16 15 113:130
4. PUKS Arka II Łętownia 16 14 101:138
5. UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 16 5 100:154
6. KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 16 3 80:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2024-05-11, godz. 10:00
Mecz nr: 823 17 (17. kolejka)
TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 4:10 PUKS Arka II Łętownia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Witold Drożdż - Oskar Socha 1 2:3 (11:8; 12:10; 8:11; 8:11; 9:11)
Marek Wnuk - Przemysław Przybysz 1 2:3 (3:11; 11:9; 4:11; 11:4; 6:11)
Piotr Kardaś - Kornelia Kołodziej 1 3:0 (11:4; 11:6; 11:8)
Jacek Chyliński - Bartosz Stańko 1 0:3 (7:11; 4:11; 7:11)
P. Kardaś / Z. Mroczka - O. Socha / B. Stańko 1 2:3 (12:10; 6:11; 6:11; 11:9; 11:3)
J. Chyliński / M. Wnuk - P. Przybysz / K. Kołodziej 1 3:0 (11:7; 11:8; 12:10)
Witold Drożdż - Przemysław Przybysz 1 0:3 (5:11; 10:12; 8:11)
Zbigniew Mroczka - Oskar Socha 1 1:3 (4:11; 5:11; 12:10; 9:11)
Jacek Chyliński - Kornelia Kołodziej 1 3:0 (11:8; 11:4; 11:4)
Piotr Kardaś - Bartosz Stańko 1 0:3 (4:11; 8:11; 9:11)
Witold Drożdż - Kornelia Kołodziej 1 3:0 (11:2; 11:2; 11:6)
Piotr Kardaś - Oskar Socha 1 2:3 (11:8; 16:14; 3:11; 6:11; 9:11)
Zbigniew Mroczka - Bartosz Stańko 1 1:3 (7:11; 11:8; 3:11; 6:11)
Jacek Chyliński - Przemysław Przybysz 1 0:3 (7:11; 5:11; 11:13)