Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. rzeszowska)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. ATS Bingo Ropczyce 16 26 150:63
2. KU AZS Politechnika V Rzeszów 16 22 138:104
3. UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 16 21 129:105
4. GKTS Astoria Wadowice Górne 16 20 129:111
5. LKS Brzostowianka II Brzostek 16 17 129:111
6. MKS TS Mielec 16 16 128:118

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TPTS AQUARIUS RSM Rzeszów 16 17 123:125
2. KS Szówsko 16 16 117:121
3. GLKS Jawor 1955 II Jawornik Polski 16 15 113:130
4. PUKS Arka II Łętownia 16 14 101:138
5. UKS ATS Maluszkowo Tyczyn 16 5 100:154
6. KU AZS UR IBERiS II Rzeszów 16 3 80:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2024-05-19, godz. 15:00
Mecz nr: 818 17 (17. kolejka)
UKS GIM TIM 5 Stalowa Wola 10:6 MKS TS Mielec

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Szczepan Góreczny - Tadeusz Kardyś 1 3:2 (11:9, 7:11, 6:11, 11:9, 14:12)
Amelia Kramek - Paweł Skrzypek 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
Grzegorz Kurkiewicz - Tomasz Furman 1 2:3 (8:11, 11:9, 11:6, 10:12, 9:11)
Piotr Zwoliński - Jacek Szwedo 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
A. Kramek / S. Góreczny - T. Kardyś / T. Furman 1 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
G. Kurkiewicz / P. Zwoliński - J. Szwedo / P. Skrzypek 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
Szczepan Góreczny - Paweł Skrzypek 1 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:8)
Amelia Kramek - Tadeusz Kardyś 1 0:3 (8:11, 10:12, 7:11)
Piotr Zwoliński - Tomasz Furman 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
Grzegorz Kurkiewicz - Jacek Szwedo 1 2:3 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 12:14)
Szczepan Góreczny - Tomasz Furman 1 3:2 (11:9, 12:10, 10:12, 8:11, 11:9)
Grzegorz Kurkiewicz - Tadeusz Kardyś 1 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 9:11)
Amelia Kramek - Jacek Szwedo 1 2:3 (11:9, 10:12, 8:11, 11:9, 10:12)
Piotr Zwoliński - Paweł Skrzypek 1 3:0 (11:7,11:9, 11:6)
Szczepan Góreczny - Jacek Szwedo 1 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
Piotr Zwoliński - Tadeusz Kardyś 1 3:2 (11:9, 10:12, 8:11, 11:9, 13:11)