Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2023/2024

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. SKT I LO Wiki II Sanok 16 32 160:59
2. UKS Cebulka Warzyce 16 25 145:93
3. LKS Błyskawica Leśniówka 16 24 138:89
4. UKS TKKF MOSiR Dukla 16 21 133:91
5. LKS Parnas Stara Wieś 16 13 123:123
6. LUKS Burza Rogi 16 12 92:133

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 16 18 133:114
2. KTS GOSiR Krościenko Wyżne 16 16 122:127
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 16 10 116:146
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 16 9 81:144
5. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 16 9 91:149
6. KTS Wola Komborska 16 3 91:157

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-11-26, godz. 14:00
Mecz nr: 336 6 (6. kolejka)
KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 8:10 KTS Wola Komborska

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Robert Wróbel - Grzegorz Szafran 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:5, 11:6, 11:3)
Marcel Winter - Grzegorz Cisowski 1 2:3 (7:11, 11:7 11:8, 8:11, 8:11)
Filip Wójcik - Wacław Prajsnar 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)
Artur Kielar - Katarzyna Kuliga 1 3:1 (11:9, 12:10, 5:11, 11:4)
M. Winter / F. Wójcik - G. Cisowski / W. Prajsnar 1 2:3 (11:4, 10:12, 8:11, 11:8, 9:11)
R. Wróbel / A. Kielar - K. Kuliga / G. Szafran 2 2:3 (10:12, 11:8, 9:11, 11:8, 11:13)
Robert Wróbel - Grzegorz Cisowski 1 3:1 (7:11, 12:10, 11:2, 11:5)
Marcel Winter - Grzegorz Szafran 1 1:3 (12:10, 7:11, 4:11, 5:11)
Artur Kielar - Wacław Prajsnar 1 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:7)
Filip Wójcik - Katarzyna Kuliga 1 2:3 (11:5, 7:11, 5:11, 11:5, 5:11)
Robert Wróbel - Wacław Prajsnar 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:4)
Filip Wójcik - Grzegorz Szafran 1 2:3 (14:12, 11:4, 5:11, 5:11, 6:11)
Marcel Winter - Katarzyna Kuliga 1 3:1 (20:18, 11:13, 11:6, 11:4)
Artur Kielar - Grzegorz Cisowski 1 0:3 (9:11, 7:11, 13:15)
Robert Wróbel - Katarzyna Kuliga 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
Artur Kielar - Grzegorz Szafran 1 0:3 (9:11, 10:12, 8:11)
Marcel Winter - Wacław Prajsnar 1 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 6:11)
Filip Wójcik - Grzegorz Cisowski 1 0:3 (10:12, 7:11, 7:11)