Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
5. Liga (gr. krośnieńska W)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LKS II Turze Pole 10 18 94:31
2. LKS Orły Temidy 1989 II Domaradz 10 17 97:43
3. SKT I LO Wiki III Sanok 10 17 97:37
4. UKS Krzemień Ustrzyki Dolne 10 16 88:42
5. LUKS Pionier Średnia Wieś 10 12 80:51
6. GKS Górnik Grabownica Starzeńska 10 8 56:72

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS II Nagórzany 10 7 51:85
2. UKS Iskra II Iskrzynia 10 6 55:88
3. KTS II Wola Komborska 10 6 49:75
4. SKT I LO Wiki IV Sanok 10 3 38:91
5. LKS Orły Temidy 1989 III Domaradz 10 0 10:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-01-22, godz. 11:00
Mecz nr: 664 11 (11. kolejka)
KTS II Wola Komborska 5:10 UKS Iskra II Iskrzynia

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Jarosław Goleń - Hubert Lorens 1 3:2 (11:5; 5:11; 3:11; 11:5; 14:12)
Jarosław Sznajder - Kamil Najdecki 1 0:3 (6:11; 7:11; 6:11)
Michał Pikul - Marcin Cymerman 1 3:2 (11:9; 9:11; 6:11; 11:6; 11:9)
Piotr Szyndlar - Tomasz Wawrzkowicz 1 3:0 (12:10; 11:8; 11:9)
P. Szyndlar / G. Supel - H. Lorens / K. Najdecki 1 1:3 (8:11; 11:6; 6:11; 3:11)
J. Goleń / M. Pikul - W. Wulw / D. Cymerman 1 2:3 (11:7; 6:11; 12:14; 11:7; 6:11)
Jarosław Goleń - Kamil Najdecki 1 0:3 (9:11; 9:11; 11:13)
Sławomir Malinowski - Wojciech Wulw 1 0:3 (7:11; 8:11; 6:11)
Piotr Szyndlar - Marcin Cymerman 1 3:0 (11:8; 11:5; 11:7)
Michał Pikul - Tomasz Wawrzkowicz 1 1:3 (8:11; 7:11; 11:9; 11:13)
Jarosław Goleń - Marcin Cymerman 1 3:2 (8:11; 9:11; 11:6; 11:5; 12:10)
Michał Pikul - Wojciech Wulw 1 0:3 (5:11; 7:11; 6:11)
Grzegorz Supel - Tomasz Wawrzkowicz 1 1:3 (11:8; 2:11; 5:11; 6:11)
Piotr Szyndlar - Kamil Najdecki 1 2:3 (12:10; 14:16; 9:11; 11:9; 2:11)
Jarosław Goleń - Tomasz Wawrzkowicz 1 0:3 (5:11; 10:12; 11:8)