Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 13 26 130:39
2. UKS Iskra Iskrzynia 14 24 135:59
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 15 21 132:78
4. SKT I LO Wiki II Sanok 14 18 113:93
5. KS Nagórzany 13 13 82:106
6. LUKS Burza Rogi 13 12 90:100

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 14 15 102:97
2. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 15 13 101:111
3. LKS Parnas Stara Wieś 14 12 95:110
4. KTS Brzozów 13 6 77:112
5. LKS Strażak Bratkówka 15 6 75:131
6. KTS Wola Komborska 15 2 50:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-03-18, godz. 16:00
Mecz nr: 387 15 (15. kolejka)
LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 10:6 LUKS Strażak II Niżna Łąka

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Filip Dereń - Piotr Kraś 1 3:0 (11:3 11:7 11:3)
Michał Kuliga - Zbigniew Wajda 1 3:1 (11:9 11:8 8:11 11:9)
Dawid Mikoś - Robert Zaremba 1 1:3 (6:11 11:9 11:13 7:11)
Krzysztof Duplaga - Konrad Szczepanik 1 1:3 (11:8 5:11 9:11 10:12)
F. Dereń / K. Duplaga - K. Szczepanik / R. Zaremba 1 1:3 (6:11 11:1 13:15 9:11)
K. Duplaga / M. Kuliga - P. Kraś / Z. Wajda 1 1:3 (4:11 11:2 9:11 6:11)
Filip Dereń - Zbigniew Wajda 1 3:0 (11:6 11:2 11:6)
Michał Kuliga - Piotr Kraś 1 3:1 (11:7 4:11 14:12 11:4)
Krzysztof Duplaga - Robert Zaremba 1 3:0 (11:8 11:9 11:9)
Dawid Mikoś - Konrad Szczepanik 1 3:1 (6:11 11:9 11:6 13:11)
Filip Dereń - Robert Zaremba 1 3:0 (13:11 11:3 11:2)
Dawid Mikoś - Piotr Kraś 1 3:0 (11:7 11:8 11:9)
Michał Kuliga - Konrad Szczepanik 1 1:3 (11:13 1:8 9:11 9:11)
Krzysztof Duplaga - Zbigniew Wajda 1 2:3 (12:10 11:8 9:11 8:11 9:11)
Filip Dereń - Konrad Szczepanik 1 3:0 (11:6 11:4 11:8)
Kamil Duplaga - Piotr Kraś 1 3:1 (13:16 11:7 11:9 11:7)