Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego
4. Liga (gr. krośnieńska)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa
- gr. awansująca

  Drużyna M Pkt  
1. LZS Orły Temidy 1989 Domaradz 11 22 110:31
2. UKS Iskra Iskrzynia 11 18 105:45
3. LUKS Strażak II Niżna Łąka 11 17 100:54
4. SKT I LO Wiki II Sanok 11 16 96:72
5. KS Nagórzany 11 13 78:86
6. LUKS Burza Rogi 11 12 86:80

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS GOSiR II Krościenko Wyżne 11 9 70:86
2. KSTS MOSiR Karpaty III Krosno 11 9 72:87
3. LKS Parnas Stara Wieś 11 8 67:89
4. LKS Strażak Bratkówka 11 6 60:91
5. KTS Brzozów 11 2 57:102
6. KTS Wola Komborska 11 0 32:110

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2023-01-22, godz. 11:00
Mecz nr: 361 11 (11. kolejka)
LUKS Strażak II Niżna Łąka 6:10 LZS Orły Temidy 1989 Domaradz

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Konrad Szczepanik - Filip Dereń 1 2:3 (11;8.8;11.6;11.11;8.8;11;11.)
Robert Zaremba - Kamil Duplaga 1 3:1 (11;4,7;11.11;8.11;6)
Piotr Kraś - Dawid Mikoś 1 1:3 (11;6.8;11.8;11.4;11)
Zbigniew Wajda - Krzysztof Duplaga 1 3:0 (11;5.11;9.11;8)
K. Szczepanik / R. Zaremba - K. Duplaga / F. Dereń 1 3:1 (11;7,8;11.11;4.11;8)
P. Kraś / Z. Wajda - K. Duplaga / D. Mikoś 1 0:3 (7;11.6;11.8;11)
Konrad Szczepanik - Kamil Duplaga 1 3:2 (11;8,11;4.6;11.2;11.12;10)
Robert Zaremba - Filip Dereń 1 1:3 (17;15.10;12.4;11.7;11)
Zbigniew Wajda - Dawid Mikoś 1 0:3 (9;11,7;11.5;11)
Piotr Kraś - Krzysztof Duplaga 1 1:3 (7;11.11;9.4;11.2;11)
Konrad Szczepanik - Dawid Mikoś 1 2:3 (11;6.8;11.11;6.10;12.6;11)
Piotr Kraś - Filip Dereń 1 1:3 (1;11.11;3.5;11.6;11)
Robert Zaremba - Krzysztof Duplaga 1 1:3 (8;11.11;4.14;16.9;11)
Zbigniew Wajda - Kamil Duplaga 1 3:0 (11;7.14;12.14;12)
Konrad Szczepanik - Krzysztof Duplaga 1 3:2 (11;9.12;10.14;16.11;8.11;4)
Zbigniew Wajda - Filip Dereń 1 0:3 (7;11.10;12.9;11)